Рік охорони праці на елеваторах компанії після впровадження «Золотих правил» продовжився проектами Near Miss і «Дай п’ять». В основі нововведень – навчитися ідентифікувати ризики, вчасно їх усувати та запобігати появі потенційних небезпек. Це нова культура безпеки, яку нині активно впроваджують в компанії. Таким чином Кернел трансформує культуру охорони праці, віддаючи перевагу європейським та американським моделям безпечного виробництва.
![](https://career.kernel.ua/content/uploads/2021/02/f7d73eddf862c7920fc96.jpg)
Типова ситуація на виробництві: хтось із співробітників пролив на керамічну плитку склянку води. На калюжу ніхто не звернув увагу, відповідно – не витер. Усі, хто бачить воду на плитці, обходять її стороною. Робітник, який несе драбину, не помітив калюжу, послизнувся і впав. Він не постраждав, але міг отримати легку чи навіть важку травму. Це і є Near Miss – подія, яка могла б призвести до нещасного випадку й травмування, але поки цього не сталося. Виявляється, щоб попередити небезпечні ситуації, володіти екстрасенсорними здібностями зовсім не потрібно. Варто поглянути на звичні нам речі з іншого боку, оцінити ймовірність виникнення небезпечної ситуації й нейтралізувати її. В рамках року охорони праці команди елеваторів Кернел виявили і виправили вже близько 4 000 таких Near Miss.
«Ми цілком поділяємо принципи UNIC і пишаємось тим, що приєдналися до цієї організації. Це – відмінна платформа для просування ідеї відповідального бізнесу та впровадження стандартів доброчесності, задекларованих світовими практиками. Беручи активну участь в діяльності та популяризації принципів Мережі, бізнес отримує низку переваг: поліпшується ділова репутація, зростає конкурентоздатність, покращується якісний рівень відносин з партнерами, підтверджуються високі стандарти підприємницької діяльності. Ми прагнемо бути кращими у своїй справі, тому вступ до UNIC розглядаємо не як данину моді чи звичайну формальність, а як унікальну можливість вдосконалити свою діяльність в рамках добропорядності і чесності», – коментує Олена Дубовська.
Незважаючи на позитивні результати аудиту і тенденцію до зниження кількості зловживань у минулому маркетинговому році, в Кернел продовжують контролювати відносини як всередині Компанії, так і з контрагентами на предмет потенційних корупційних ризиків. Будь-який успіх – у системності.
![](https://career.kernel.ua/content/uploads/2021/02/56ad9d7bf40e1e061ef21.jpg)
«Безпека співробітників – пріоритет компанії. Ми постійно вдосконалюємо заходи з охорони праці, орієнтуючись на кращі світові практики, впроваджуємо нові ініціативи. Сьогодні ми прагнемо залучити до цього процесу кожного. Одна справа, коли за коли за команду підприємства відповідає один інженер з охорони праці й зовсім інша, коли про безпеку дбає кожен співробітник», – коментує Наталія Кульчицька, Керівник департаменту персоналу.
Разом зі стартом проектів на кожному з 34 елеваторів компанії сформувалися команди, до яких увійшли 5-6 співробітників. Тобто кожен командний гравець став «інженером з охорони праці», помічаючи та нейтралізуючи можливі причини виникнення небезпечної ситуації.
![](https://career.kernel.ua/content/uploads/2021/02/adf51137f97be7b668cf9-scaled.jpg)
«Уявіть типову ситуацію, коли ви йдете вулицею зі жвавим рухом. Збоку розміщується недобудована багатоповерхівка, нагорі якої будівельники залишили кілька цеглин. Ці цеглини – Near Miss, тобто потенційна загроза. Сьогодні вони просто лежать, а завтра здійметься вітер і вони можуть впасти. Можуть не впасти. Все залежить від випадку, – зазначає Павло Маслов, Менеджер з охорони праці. – Забравши цеглини з будівлі ми усуваємо фактор небезпеки, який може спричинити легкі, важкі пошкодження, або навіть стати причиною летального випадку. Те ж саме стосується потенційних загроз на підприємствах компанії».
Згідно з пірамідою вірогідності виникнення подій, кожні 10 000 Near Miss – це 1 000 мікротравм, 100 легких травм, 10 – важких та 1 летальний випадок. Павло Маслов стверджує, що при будь-яких обставинах і в будь-якій ситуації можна уникнути травм. Для цього потрібно звести кількість Near Miss до 0. І це можливо. Над формуванням нової потужної культури безпеки зараз і працюють команди елеваторів.
«На елеваторах встановлено спеціальні бокси з бланками, заповнення яких займає близько 30 секунд. Виявили потенційну небезпеку – заповнили бланк – обговорили проблему – знешкодили. Виконання Near Miss не завжди перебуває у компетенції учасників команди, тому завдання може перейти до відповідальної за напрямок особи. Зараз проекти охопили тільки команди елеваторів, а з наступного маркетингового року плануємо залучити до охорони праці співробітників усіх активів. Сьогоднішні учасники стануть амбасадорами безпеки завтра», – наголошує Сергій Росс, Керівник відділу охорони праці.
Вже зараз результати на елеваторах компанії демонструють, що співробітники готові бути провідниками змін.
«У Південно-Східному елеваторному блоці 10 команд, які беруть участь у проектах охорони праці. Від старту їм вдалося зафіксувати 1 332 Near Miss і виправити 1181 з них. Хотілося б відмітити, що до проекту долучаються й інші співробітники елеваторів, допомагаючи командам помічати фактори ризику», – коментує Світлана Тисяк, провідний інженер з безпеки праці Південно-Східного елеваторного блоку.
Показники решти елеваторів виглядають наступним чином. 14 команд Центрального елеваторного блоку зафіксували 1 666 Near Miss, 1 390 з них – нейтралізували. А 10 команд Західного блоку розпізнали 897 Near Miss, знешкодили – 682.
![](https://career.kernel.ua/content/uploads/2021/02/75440a6c7b074e8670ae0.jpg)
![](https://career.kernel.ua/content/uploads/2021/02/8e6c2cf922558cd96b07a.jpg)
Ці ж самі команди брали участь в проекті «Дай п’ять». Його мета – запропонувати і втілити в життя 5 покращень на своєму робочому місці. В середньому, команда одного елеватора здійснила за 2 місяці 25 покращень. Про реалізовані зміни розповідали за допомогою фото «до» та «після», а також короткого опису вирішеної проблеми. На відміну від Near Miss, який тільки набирає обертів, «Дай п’ять» – проект короткостроковий і наразі команди готуються до презентацій своїх напрацювань.
Обидві ініціативи конкурсні. Показники виявлених і виконаних Near Miss, а також покращень «Дай п’ять» сумуються та фіксуються в турнірній таблиці. За результатами всього конкурсного періоду кращі команди отримають цінні подарунки. У кожному елеваторному блоці буде своя трійка переможців. Команда-переможець отримає 35 тис. грн, срібний призер – 25 тис. грн, бронзовий – 10 тис. грн. Крім того, команди-переможці елеваторних блоків додатково позмагаються за звання найкращої в рамках усього департаменту та приз у 150 тис. грн. А за перебігом подій можна слідкувати онлайн в соціальних мережах, де учасники діляться своїми результатами.
Хто може краще розповісти про проект? Звичайно, учасники.
Олег Журавель, головний інженер елеватора Лихачово:
«З охорони праці повинно починатися виконання службових обов’язків на підприємстві. Near Miss навчив нас звертати увагу на, здавалося б, дрібниці, які несуть в собі приховану загрозу. Те, що може спричинити небезпечну ситуацію сьогодні або завтра, а може й не спричинити її взагалі».
Євген Лабунець, старший майстер елеватора Галещина:
«До складу нашої команди увійшли фахівці з різних сфер: головний енергетик, працівник лабораторії, апаратник зерна, слюсар та старший майстер. Кожен з нас зараз впливає на зменшення травматичних ситуацій на роботі. Проект Near Miss підвищує рівень свідомості кожного співробітника».
Впровадження нової стратегії безпеки виробництва в компанії розраховано на 3 роки. Near Miss та «Дай п’ять» – тільки початок глобальних системних змін. Наразі планується старт цих проектів на заводах і Трансбалктерміналі.