Постановка цілей: розкрийте потенціал своїх можливостей
В агротех компанії Kernel впроваджена комплексна система оцінювання, що включає як особисті, так і командні цілі, а також річну оцінку ефективності співробітників. Кожен спеціаліст може прокачати свої скіли та отримати всебічну підтримку у цьому. Система управління ефективністю допомагає підвищити продуктивність та оптимізувати всі робочі процеси. Вона об’єднує різноманітні методи та інструменти для автоматизації процесів, управління даними, а також сприяє зручності та ефективності для внутрішніх клієнтів.
Основні напрямки оцінки ефективності
У процесі оцінки результативності щороку беруть участь понад 1700 співробітників компанії. Узгодження цілей відбувається на рівні всієї організації: щоб і керівництво, і співробітники розуміли, який внесок вони роблять у досягнення спільних цілей. Також щороку понад 3300 співробітників проходять оцінку компетенцій на основі корпоративної моделі. Система управління ефективністю компанії Kernel реалізована через три основні напрямки:
- Оцінка за корпоративними компетенціями.
- Постановка стратегічних, операційних цілей та цілей за інвестиційними проєктами
- Оцінка цілей.
Ключові етапи оцінювання
Першим етапом щорічного оцінювання є самооцінка, коли співробітник оцінює свої досягнення та прогрес за рік.
Наступним етапом є оцінка від функціонального та лінійного керівників, які надають об’єктивний зворотний зв’язок.
Після оцінок відбувається ранжування результатів, що дозволяє об’єктивно оцінити вклад кожного співробітника.
Заключний етап — зворотний зв’язок, де співробітник може обговорити результати з керівником та спільно визначити цілі на майбутній рік.
Функціонал системи оцінювання
Система оцінювання в Kernel включає різні процеси постановки цілей на рівні топменеджменту, лінійних, функціональних керівників, керівників інвестиційних проєктів та співробітників. Для топменеджерів основною метою є каскадування стратегії на операційний рівень, тоді як керівники інвестиційних проєктів формують команди та визначають задачі для реалізації.
Прозорість і об’єктивність
Система управління ефективністю в Кернел створена з урахуванням принципу прозорості. Співробітники самостійно визначають цілі, оцінюють свої досягнення, а також отримують об’єктивний зворотний зв’язок від керівників. За результатами щорічної оцінки ефективності співробітникам нараховуються річні бонуси відповідно до їхньої ролі та бізнес-профілю, що мотивує до подальшого професійного зростання.
Приєднатися до команди