Kernel приєднався до програми продовольчої безпеки NASA Harvest

04/07/2023

Щоб оцінити перспективи майбутнього врожаю та спрогнозувати розвиток подій на глобальному ринку, фахівці з продовольчої безпеки та сільського господарства NASA Harvest залучають до співпраці українських аграріїв. Kernel як провідна компанія у напрямку запровадження інновацій в агро стала учасником міжнародного проєкту. 

 

NASA Harvest – це окремий адміністративний підрозділ у рамках американського космічного агентства, до складу якого входять науковці із університетів Меріленда (США), Страсбурга (Франція) та інших установ по всьому світу. Проєкт вже кілька років поспіль успішно співпрацює з Міністерством аграрної політики та продовольства України, впроваджуючи інноваційні методи моніторингу вирощуваних культур. У рамках спільної ініціативи компанія Kernel та команда аналітиків, задіяних у програмі, обмінюватимуться даними щодо регіонального розподілу посівних площ за культурами — на контрольованій і тимчасово непідконтрольній Україні територіях. Це дозволить побачити реальну картину агровиробництва та перевірити ефективність розроблених раніше моделей дистанційного визначення врожайності за допомогою супутникових знімків.

Керівник напрямку Data Science Kernel Данило Поляков на запрошення Директорки програми NASA Harvest Інбал Беккер-Решеф відвідав одну з науково-технічних баз команди — Страсбурзький університет. Під час зустрічі наш колега поділився методами збору та аналізу інформації, а також досвідом впровадження алгоритмів на основі машинного навчання. Експертів програми зацікавили дані, якими володіє компанія, нас — можливість співпраці та доступ до результатів їх моделей на регіональному рівні.

Данило Поляков
Керівник напрямку Data Science Kernel
Данило Поляков

Програма NASA Harvest співпрацює з багатьма університетами та організаціями в різних куточках світу — в них є доступ до унікальних даних, дуже точних і якісних супутникових знімків. Ми у Kernel займаємося правильними, крутими та цікавими проєктами. Партнерство такого рівня дозволяє нам обмінюватися досвідом з агронауковцями світового рівня щодо наших підходів та результатів, а також відкриває перед компанією нові можливості. Зокрема щодо вдосконалення нашої програми Digital AgriBusiness. І перші кроки в цьому напрямку вже зроблено.

Слідкуйте за новинами, триматимемо вас у курсі наступних кроків планетарного масштабу!