Компанія Кернел та Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України підписали договір про співпрацю. Команда Дивізіону Агробізнес спільно з науковцями Інституту працюватимуть над розвитком інноваційних мікробіологічних продуктів для рослинництва.
Договір про співпрацю підписали Євген Осипов, Генеральний директор Кернел, та Анатолій Москаленко, Директор Інституту, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України.
«Сьогодні перспективним є не лише освоєння Big Data, використання штучного інтелекту, але й тісна співпраця з науковцями з різних галузей. Ультрасучасні розробки можна й необхідно застосовувати в агрономії. Працюючи спільно з ученими, ми тільки пришвидшимо цей процес. Digital-технології в полях теж колись були фантастикою, але сьогодні це реальність», – зазначає Євген Осипов, Генеральний директор Кернел.
«Ми цілком поділяємо принципи UNIC і пишаємось тим, що приєдналися до цієї організації. Це – відмінна платформа для просування ідеї відповідального бізнесу та впровадження стандартів доброчесності, задекларованих світовими практиками. Беручи активну участь в діяльності та популяризації принципів Мережі, бізнес отримує низку переваг: поліпшується ділова репутація, зростає конкурентоздатність, покращується якісний рівень відносин з партнерами, підтверджуються високі стандарти підприємницької діяльності. Ми прагнемо бути кращими у своїй справі, тому вступ до UNIC розглядаємо не як данину моді чи звичайну формальність, а як унікальну можливість вдосконалити свою діяльність в рамках добропорядності і чесності», – коментує Олена Дубовська.
Незважаючи на позитивні результати аудиту і тенденцію до зниження кількості зловживань у минулому маркетинговому році, в Кернел продовжують контролювати відносини як всередині Компанії, так і з контрагентами на предмет потенційних корупційних ризиків. Будь-який успіх – у системності.
Підписання угоди стало знаковою подією і для Інституту. Як зазначив Анатолій Москаленко, Директор Інституту, така співпраця з бізнесом є наймасштабнішою за всі роки існування наукової установи і будуватиметься за європейськими принципами трансферу технологій. Крім того, інтерес з боку компанії засвідчує високу ефективність наукових розробок вчених-мікробіологів в технологіях вирощування сільськогосподарських культур.
Сьогодні Дивізіон Агробізнес Кернел має власну мережу науково-дослідних центрів, які щорічно проводять до 2000 дослідів. В рамках підписаного договору про співпрацю буде розширений спектр наукових розробок компанії.
Довідка
Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію компанія постачає у понад 80 країн світу. У 2018/19 маркетинговому році Кернел експортував 6,1 млн тонн зернових, що є абсолютним рекордом серед агропідприємств України.