Поділіться історією свого професійного становлення.
Під час навчання у виші я проходила в Kernel виробничу практику. На роботу в компанію влаштувалася у 2008 році. Кілька років працювала на посаді інженерки-технологині, потім мене призначили заступницею директора з виробництва Приколотнянського ОЕЗ і з 2020 року обіймаю аналогічну посаду на іншому активі — Придніпровському ОЕЗ.
Вашу карʼєру можна назвати стрімкою. Чи траплялися складні періоди?
Все це відносно. Я не ділю роботу на «складніше» чи «легше». Є певні задачі, які потрібно виконати і є пріоритети. Єдине, що може різнитися, — наявність декількох способів реалізації. У таких ситуаціях комунікую з колегами та затверджуємо з керівництвом, кращий варіант. Бувають, звісно, масштабні задачі, але розкладаєш все по поличках і просто йдеш та робиш.
Зізнавайтеся, чи доводилося вам руйнувати стереотипи?
Допускаю, що у старших та досвідченіших колег могли виникати упередження за віковою ознакою, адже заступницею директора з виробництва я стала у 30 років та прямо «боротися» з кимось та відстоювати щось подібне мені не доводилося. Ми — це велика команда, тому комунікуємо, консультуємося, приймаємо рішення і робимо.
Які досягнення в роботі залишають по собі найяскравіші враження?
Найяскравіші? Виготовлена продукція! Продукція не на конвеєрі, а вже на поличці у магазині або навіть у безпосереднього споживача. Дуже приємно чути позитивні відгуки про нашу продукцію від людей, які не знають, що я пов’язана з виробництвом. І тоді точно розумієш, що це не лестощі, а щире враження від продукту.
Розкажіть, як змінилось ваше життя та робочі процеси в умовах війни.
Перед нами постала велика кількість принципово нових викликів у сферах, з якими ми раніше навіть не стикалися. Проте складнощі лише додали сил, витримки й усвідомлення, що ти мусиш працювати на максимум — адже хто, якщо не ти?
Виробництво соняшникової олії — завжди відповідальний процес. Тож над новими задачами я працювала з максимальною самовіддачею. Не знаю, звідки брала енергію, можливо відкрився доступ до внутрішніх ресурсів. Цікаво, що у мене зовсім не було паніки. Часто проводила бесіди з колегами, щоб додати і їм впевненості та не вдаватися до паніки.
У чому секрет вашого успіху та впевненості у собі?
Успіх – це позитивний наслідок роботи, де спрацьовує ланцюжок причинно-наслідкових зв’язків. Kernel — велика компанія, тому важливо розвивати і командні навички: покращувати комунікацію та налаштовувати зворотний зв’язок. Я вдячна своїм колегам та щасливому випадку, завдяки якому я тут. Коли ти робиш свою роботу, хочеш розвиватися та отримувати додаткові знання , то саме нестандартні задачі допомагають досягати неймовірного успіху і Kernel надає саме такий шанс.