Як ви почали працювати в Kernel?
Все почалося з телефонної розмови. Якось мене набрала начальниця лабораторії, запропонувала тимчасову посаду техніка-лаборанта першої категорії. Я погодилася, хоча раніше не працювала з зерном, не знала, які процеси відбуваються на виробництві. Життя непередбачуване: наша спільна з компанією історія повинна була закінчитися за 2-3 місяці, а триває уже 10 років.
Чи памʼятаєте свій перший робочий день?
Вийшла на роботу, коли розпочався «найгарячіший» заготівельний сезон. Елеватор працював безперервно, співробітники — позмінно. Мені випала відповідальна місія — нічна зміна. Запитала в начальниці, чи не боїться вона одразу довіряти мені таку серйозну роботу. Почула у відповідь: «Знаю, що ти впораєшся!». Ніколи досі слова так не надихали. Вона вірила в мене більше, ніж я в себе. Це стало поштовхом до занурення у професію. За 1,5 місяців мене перевели на постійне місце роботи, ще через 3 роки я очолила лабораторію Смолінського елеватора.
Що найбільше подобається в колективі?
Всебічна підтримка команди — від керівників до інспекторів. Якщо ти чогось не знаєш, всі допоможуть, підтримають, направлять і підстрахують. Усі колеги на своїх рівнях завжди готові підставити плече.
Чим Kernel відрізняється від інших роботодавців?
Тут руйнуються професійні стереотипи. Зокрема про те, що без профільної освіти і багаторічного досвіду неможливо влаштуватися на хорошу роботу. Тим більше — в компанію світового рівня. У нас людей цінують, мотивують навчатися, розкривати свої здібності та таланти. Кожному співробітнику компанія дає всі необхідні для побудови успішної карʼєри інструменти.
Війна змінила життя всіх нас. Як в цих умовах зберігати впевненість у собі?
Це були дуже різкі зміни. Перший місяць лякало все — і гучні звуки, і найтихіший шурхіт. Побороти страх допомогло повернення до роботи. У квітні ми почали приймати на зберігання зерно з інших активів компанії, щоб зберегти врожай. Почуття власної значущості в збереженні продовольчої безпеки країни та світу надало впевненості в собі й додало сенсів звичним справам.
Ніколи не сумнівайтеся в собі, своїх силах та цілях. Зробили помилку — отримали досвід — рухайтеся далі. Інвестуйте в знання і самореалізуйтеся з вірою у перемогу України!